ТАРИФИ

ДИЗАЙН ЛОГОТИПУ

Логотип це основа візуальної комунікації вашого бренду зі споживачем.  Логотип це обличчя фірми, її позиціонування, які виділяють ваш бізнес поміж конкурентів, і тим самим викликає лояльність клієнтів та цільової адиторії загалом.

 

Але дизайн логотипу це не тільки про бізнес. Застосування логотипів необмежене. Наприклад, логотип міста, навчального закладу, яхтклубу, будь якої неприбуткової організації, події, наприклад на весілля - монограма з перших літер імен молодят.

Ціна може варіюватися

 

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Фірмовий стиль або айдентика - це візуальний імідж та позиціонування компанії які виділяють ваш продукт або послугу серед конкурентів. Це ефективний та ефектний інструмент у просуванні вашого бренду.

 

Фірмовий стиль це логотип, патерн, візитка, бланк і будь яка брендована продукція, яка западає у пам'ять споживачів та збільшує вашу цільову аудиторію. 

Ціна може варіюватися

ДИЗАЙН ПОЛІГРАФІЇ

У сьогоденні більшість інформації можна передати за допомогою цифрових технологій але ділова поліграфія грає важливу роль у житті фірми і передає не тільки візуальну інформацію а кінестетичну. Це те, що можна відчути на дотик.

 

    Поліграфія це візитки, бланки, папки, флаєри, брошури, буклети, каталоги, листівки, сітілайти, бігборди та безліч усього, що потрібно для вашого бізнесу чи ваших особистих потреб.

Ціна може варіюватися

 

ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО

ВАШ ПРОЕКТ!

Ви можете зв'язатись зі мною по телефону або написати

на електронну пошту

+38 (097) 138-39-13

arkhypenkodesign@gmail.com

м. Львів, Україна

Asset 10.png
Asset 12.png
Asset 9.png

Заповніть цю форму і я зв'яжуся з вами у будь який час

© 2019 Arkhypenkodesign